Ne veszítsük el egymást!

Iratkozzon fel hírlevelünkre, ha akcióinkról továbbra is értesítést szeretne kapni!

Feliratkozom

Karrier

Közel 20 éves indulásunk óta szakmai tudásunkkal, rugalmasságunkkal és innovatív megoldásainkkal kiemelkedő helyt foglalunk el a hazai CNC szerszámgép iparban.

Mottónk a "jót, jól csinálni" szellemében nagyon fontosnak tartjuk, hogy a munka jó körülmények között, szimpatikus munkatársakkal, jó hangulatban teljen.

Tekintse meg aktuális álláshirdetéseinket:

Elektromos szervizes

Karrier

Elektromos szervizes (CNC szerszámgépek, forgácsoló és lézer)

Feladatok

  • Szerszámgépek elektromos és mechanikus hibáinak felmérése, CNC vezérlők hibafelismerése, alkatrészek cseréje és szervizelési feladatok ellátása
  • Gépek installálása, betanítás, karbantartás, garanciális és garancián túli javítása
  • Állapotfelmérés, diagnosztika
  • Alkatrész kiválasztási és karbantartási tanácsadás az ügyfelek részére

Elvárások

  • Szakirányú középfokú, szakirányú technikusi vagy felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök, irányítástechnikai vagy ipari-elektronikai műszerész, gépészmérnök, gépésztechnikus, stb)
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Rugalmas, fiatalos munkafelfogás és jó kommunikációs készség
  • Sok utazás (elsősorban belföldön, ritkábban külföldön) tolerálása
  • Angol nyelv ismerete
  • Csapatmunkára való készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Műszaki beállítottság
  • Affinitás az új technológiák elsajátítása területén
  • Több éves hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cégautó és egyéb technikai eszközök a feladat ellátásához
  • Szakmai fejlődési lehetőség, külföldi továbbképzések
  • Jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye

Az ország egész területén

Amennyiben felkeltette érdeklődését a munkakör, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a ge-co(at)ge-co(dot)hu címre.

Ügyfélszolgálat

Felkészült szervíz csapatunk a hét minden napján, a nap 24 órájában ügyfeleink rendelkezésére áll, legyen szó állapotfelmérésről, kisebb meghibásodásról, teljes gépfelújításról vagy alkatrész rendelésről.

24 órás telefonos szervíz szolgáltatásunkat hívja a HotLine-on: +36 20 583 0364

Kereshet minket levélben is az alábbi linkre kattintva, vagy rendelje meg szerviz igényét online: service(at)ge-co(dot)hu

Online szerviz megrendelés Online alkatrész megrendelés Ügyfélportál kezelési útmutató Alkatrész rendelési útmutató

Kérje ajánlatunkat CNC eszterga- és megmunkáló központokra, lemezmegmunkáló gépekre. Keresse kollégáinkat az alábbi elérhetőségeken.

Elérhetőségek

Raktáron lévő gépeink valamennyi termékcsoportot lefedik. Előnyük, hogy bármelyik nap megtekinthetők, kipróbálhatók, és néhány nap alatt leszállítjuk őket. Keresse őket az alábbi linken:

Tovább a termékekhez

Ossza meg másokkal is!

Google+