Ne veszítsük el egymást!

Iratkozzon fel hírlevelünkre, ha akcióinkról továbbra is értesítést szeretne kapni!

Feliratkozom

Karrier

Közel 20 éves indulásunk óta szakmai tudásunkkal, rugalmasságunkkal és innovatív megoldásainkkal kiemelkedő helyt foglalunk el a hazai CNC szerszámgép iparban.

Mottónk a "jót, jól csinálni" szellemében nagyon fontosnak tartjuk, hogy a munka jó körülmények között, szimpatikus munkatársakkal, jó hangulatban teljen.

Tekintse meg aktuális álláshirdetéseinket!

Karrier

Keressük azt a kollégánkat, akivel együtt tolhatjuk az ipart. Csatlakozz energikus, fiatalos csapatunkhoz, ahol minden nap új kihívások várnak Rád. Neked tehetséged van, nekünk lehetőségeink, kamatoztassuk együtt!

Feladatok

  • Gépek telepítése
  • Garanciális és garancián túli, elsősorban mechanikus jellegű javítások, karbantartási munkálatok elvégzése
  • Projectek megvalósításában való aktív részvétel
  • Állapotfelmérés, diagnosztika
  • Alkatrész kiválasztási és karbantartási tanácsadás az ügyfelek részére

Elvárások

  • Szakirányú középfokú, szakirányú technikusi (gépésztechnikus, CNC vezérléstechnikus, stb)
  • Rugalmas, fiatalos munkafelfogás és jó kommunikációs készség
  • Nyitottság rendszeres utazásra (elsősorban belföldön, ritkábban külföldön)
  • Csapatmunkára való készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • CNC vezérlők gyakorlatban szerzett ismerete
  • Forgácsolási technológiák, szerszámok ismerete
  • Releváns szakmai tapasztalat gépek mechanikai részeinek javításában
  • Angol nyelv ismerete
  • Műszaki beállítottság
  • Kíváncsiság, nyitottság új technológiák elsajátítására

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cégautó és egyéb technikai eszközök a feladat ellátásához
  • Szakmai fejlődési lehetőség, külföldi továbbképzések
  • Jó hangulatú csapat

Amennyiben felkeltette érdeklődését a munkakör, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a ge-co@ge-co.hu címre.

Ügyfélszolgálat

Ossza meg másokkal is!

Megosztás itt: facebook
Megosztás itt: google
Google+
Megosztás itt: twitter
Megosztás itt: linkedin
Megosztás itt: email
Megosztás itt: print